اسپیکر (بلندگو) اسپیکر بلوتوثی ASPOR
  • اسپیکر (بلندگو) اسپیکر بلوتوثی ASPOR
  • اسپیکر (بلندگو) اسپیکر بلوتوثی ASPOR
  • اسپیکر (بلندگو) اسپیکر بلوتوثی ASPOR
  • اسپیکر (بلندگو) اسپیکر بلوتوثی ASPOR
  • اسپیکر (بلندگو) اسپیکر بلوتوثی ASPOR
  • اسپیکر (بلندگو) اسپیکر بلوتوثی ASPOR

اسپیکر بلوتوثی ASPOR

699,000 تومان

(699,000 تومان 1)

3 تا 5 روز کاری
Availability: اماده ارسال

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل ASPOR مدل A663

تعداد
 نظرات و امتیازات
تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی
  • کلیه محصولات به بهترین نحو تست و سپس بسته بندی شده و جهت ارسال تحویل اداره پست میشود. کلیه محصولات به بهترین نحو تست و سپس بسته بندی شده و جهت ارسال تحویل اداره پست میشود.
  • پس از سفارش مشتری و تایید پرداخت کالای خریداری شده در اولین روز کاری برای مشتری ارسال میشود. پس از سفارش مشتری و تایید پرداخت کالای خریداری شده در اولین روز کاری برای مشتری ارسال میشود.
  • با توجه به تست هایی که قبل از ارسال توسط مسئولین فروش و بسته بندی انجام میگیرد محصول کاملا سالم برای خریدار ارسال میشود.لذا هیچ جایی برای نگرانی در مورد کیفیت و یا خرابی محصول ارسال شده وجود ندارد. با توجه به تست هایی که قبل از ارسال توسط مسئولین فروش و بسته بندی انجام میگیرد محصول کاملا سالم برای خریدار ارسال میشود.لذا هیچ جایی برای نگرانی در مورد کیفیت و یا خرابی محصول ارسال شده وجود ندارد.

اسپیکر (A663) محصولی از شرکت (ASPOR) است که از طراحی جدید اسپور بهره میبرد.این اسپیکر از طریق فناوری بلوتوث به تافن همراه یا پخش کننده ی صوتی متصل میشود و میتواند صدایی با کیفیت بالا و بیس قوی به کاربر ارایه کند.توان خروجی این اسپیکر برابر با 5 وات واقعی و فرکانس پاسخگویی  در ان بازه ی 100 هرتز تا 18 کیلوهرتز است.

شرکت ASPOR این اسپیکر را به یک میکروفن داخلی تجهیز کرده است تا به کمک ان بتوان به تماس های دریافتی تلفن همراه پاسخ داد. اسپیکر ASPOR مدل A663 طراحی طراحی زیبایی دارد و موضوع باعث میشود هم بتوان از ان مانند یک اسپیکر دسکتاپ و هم به عنوان یک اسپیکر قابل حمل استفاده کرد. برای حمل اسان تر شرکت ASPOR این اسپیکر را به یک بند تجهیز کرده است . اسپیکر A663 در برابر نفوذ مایعات مقاوم است و به راحتی میتوان ان را زیر اب برد بدون اینکه نگران اسیب دیدن باشید. اسپیکر ASPOR مدل A663 انرژی مورد نیاز خود را از طریق یک باطری داخلی لیتیوم یونی تامین میکند که به کمک ان میتوان تا 4 ساعت به پخش موسیقی به طور مداوم پرداخت. برای شارژ کامل این اسپیکر تنها به 2 ساعت زمان نیاز است.

مرجع خاص

2 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

 نظرات کاربران

اولین کسی باشید که نظرتان را بنویسید !