شارژر و کابل شارژ  کابل شارژ ارجینال میکرو usb ( اندروید )
  • شارژر و کابل شارژ  کابل شارژ ارجینال میکرو usb ( اندروید )
  • شارژر و کابل شارژ  کابل شارژ ارجینال میکرو usb ( اندروید )
  • شارژر و کابل شارژ  کابل شارژ ارجینال میکرو usb ( اندروید )

کابل شارژ ارجینال میکرو usb ( اندروید )

45,000 تومان
42,750 تومان ذخیره 5%

(42,750 تومان 1)

بدون مالیات 3 تا 5 روز کاری
Availability: آماده ارسال

کابل شارژ ارجینال میکرو usb مناسب برای انواع گوشی ها و تبلت هایی که توسط درگاه میکرو usb شارژ میشوند.این کابل دارای بهترین کیفیت ساخت است که کارایی ان را تضمین میکند . پشتیبانی از فست شارژ و دیتا نیز نشانگر اصل بودن این کالا است . 

تعداد
 نظرات و امتیازات
تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی
  • کلیه محصولات به بهترین نحو تست و سپس بسته بندی شده و جهت ارسال تحویل اداره پست میشود. کلیه محصولات به بهترین نحو تست و سپس بسته بندی شده و جهت ارسال تحویل اداره پست میشود.
  • پس از سفارش مشتری و تایید پرداخت کالای خریداری شده در اولین روز کاری برای مشتری ارسال میشود. پس از سفارش مشتری و تایید پرداخت کالای خریداری شده در اولین روز کاری برای مشتری ارسال میشود.
  • با توجه به تست هایی که قبل از ارسال توسط مسئولین فروش و بسته بندی انجام میگیرد محصول کاملا سالم برای خریدار ارسال میشود.لذا هیچ جایی برای نگرانی در مورد کیفیت و یا خرابی محصول ارسال شده وجود ندارد. با توجه به تست هایی که قبل از ارسال توسط مسئولین فروش و بسته بندی انجام میگیرد محصول کاملا سالم برای خریدار ارسال میشود.لذا هیچ جایی برای نگرانی در مورد کیفیت و یا خرابی محصول ارسال شده وجود ندارد.

این کابل از چهار رشته سیم روکش دار با نخ ابریشمی و یک روکش فویل الومنیومی و یک روکش سیم بافته شده و یک روکش پی وی سی سفید که قسمتهای اتصال ان توسط دو گیره فلزی به سوکتهای usb و شارژ محکم میکنند تشکیل شده که دوام وقدرت شارژ ان را نسبت به نمونه های کپی چند برابر میکند.

demo_5

مشخصات

بلندی
120 سانتی متر

مرجع خاص

9 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

 نظرات کاربران

اولین کسی باشید که نظرتان را بنویسید !