خانه شارژر رومیزی Aspor
  • خانه شارژر رومیزی Aspor
  • خانه شارژر رومیزی Aspor
  • خانه شارژر رومیزی Aspor

شارژر رومیزی Aspor

510,000 تومان

(510,000 تومان 1)

3 تا 5 روز کاری
Availability: آماده ارسال

شارژر آسپور دارای پنج خروجی یو اس بی و سه پرت خروجی پریز ارت دار میباشد که شما را از خرید چندین شارژر آسوده می نماید

تعداد
 نظرات و امتیازات
تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی
  • کلیه محصولات به بهترین نحو تست و سپس بسته بندی شده و جهت ارسال تحویل اداره پست میشود. کلیه محصولات به بهترین نحو تست و سپس بسته بندی شده و جهت ارسال تحویل اداره پست میشود.
  • پس از سفارش مشتری و تایید پرداخت کالای خریداری شده در اولین روز کاری برای مشتری ارسال میشود. پس از سفارش مشتری و تایید پرداخت کالای خریداری شده در اولین روز کاری برای مشتری ارسال میشود.
  • با توجه به تست هایی که قبل از ارسال توسط مسئولین فروش و بسته بندی انجام میگیرد محصول کاملا سالم برای خریدار ارسال میشود.لذا هیچ جایی برای نگرانی در مورد کیفیت و یا خرابی محصول ارسال شده وجود ندارد. با توجه به تست هایی که قبل از ارسال توسط مسئولین فروش و بسته بندی انجام میگیرد محصول کاملا سالم برای خریدار ارسال میشود.لذا هیچ جایی برای نگرانی در مورد کیفیت و یا خرابی محصول ارسال شده وجود ندارد.

چند راهی و شارژر تایمردار آسپور شمارا از خرید چند عدد شارژر و سه راهی برق بی نیاز می کند . چرا که با داشتن سه خروجی پریز برق ارت دار و پنج خروجی شارژر یو اس بی دیگر لازم نیست همه این موارد را جداگانه تهیه کنید. این شارژر بسیار فوق العاده دارای تایمر مخصوص قطع شارژ یو اس بی بوده که از یک تا بیست و چهار ساعت قابل تنظیم است و شما دیگر نگرانی شارژ اضافی تلفن همراه خود نخواهید بود . یکی دیگر از مزیت های دیگر این شارژؤ تایمردار صرفه جویی در مصرف برق اضافی بوده است.

مشخصات

طول سیم
2 متر
درگاه اتصال
دو پورت شارژ سریع,سهپورت شارژ معمولی ,سه خروجی پریز ارت دار
جنس بدنه
پلاستیک
نشانگر LED
دارد
سازگاری با سیستم عامل های
ios,اندروید,تبلت,

مرجع خاص

9 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

 نظرات کاربران

اولین کسی باشید که نظرتان را بنویسید !