خانه کاور طرح دار اپل Iphone 7/8
  • خانه کاور طرح دار اپل Iphone 7/8

کاور طرح دار اپل Iphone 7/8

70,000 تومان

(70,000 تومان 1)

3 تا 5 روز کاری
Availability: آماده ارسال
تعداد
 نظرات و امتیازات
تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی
  • کلیه محصولات به بهترین نحو تست و سپس بسته بندی شده و جهت ارسال تحویل اداره پست میشود. کلیه محصولات به بهترین نحو تست و سپس بسته بندی شده و جهت ارسال تحویل اداره پست میشود.
  • پس از سفارش مشتری و تایید پرداخت کالای خریداری شده در اولین روز کاری برای مشتری ارسال میشود. پس از سفارش مشتری و تایید پرداخت کالای خریداری شده در اولین روز کاری برای مشتری ارسال میشود.
  • با توجه به تست هایی که قبل از ارسال توسط مسئولین فروش و بسته بندی انجام میگیرد محصول کاملا سالم برای خریدار ارسال میشود.لذا هیچ جایی برای نگرانی در مورد کیفیت و یا خرابی محصول ارسال شده وجود ندارد. با توجه به تست هایی که قبل از ارسال توسط مسئولین فروش و بسته بندی انجام میگیرد محصول کاملا سالم برای خریدار ارسال میشود.لذا هیچ جایی برای نگرانی در مورد کیفیت و یا خرابی محصول ارسال شده وجود ندارد.

انسان موجودی تنوع پسند است هر چند ظاهر خود گوشی زیبا باشد بعد از مدتی تکراری میشود. استفاده از کاورهای طرح دار گزینه ای مناسب برای ارضای این نیاز طبیعی است.در فروشگاه اینترنتی abcala.ir مجموعه ای کامل از متنوع ترین قابهای موبایل برای انواع گوشی عرضه شده که با جستجو میتوان طرح مورد نظر را انتخاب و بعد از اتمام فرایند خرید درب منزل تحویل گرفت.

2020-12-05

مرجع خاص

16 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

 نظرات کاربران

اولین کسی باشید که نظرتان را بنویسید !